Pálení čarodějnic 30.4.2018

Letos bylo pálení obzvláště vydařené a čarodějnice vzplála v cuku letu. Přiletělo spousty kandidátek, některé bez přestrojení, jiné vzaly na sebe lidskou podobu a snažily se o splynutí s davem… Jenže na pranýři může skončit jen jedna a tak se s dalšími budeme potýkat další rok 🙂 Čarodějnice nejsou však jen zlé, těch které znaly tajemství bylin, uměly zahánět nemoci si lidé vážili i váží dodnes. Je třeba pochválit i obecenstvo, které se sešlo v hojném počtu k posvátnému rituálu, jenž probíhal v pozdních večerních hodinách. Aby se jim na ten okamžik pravdy příjemně čekalo, opět, jako každý rok, bylo připraveno něco dobrého na grilu a nějaký ten lahodný mok.  Díky kombinaci  příjemné hudby a nádherného počasí se na parketu tančilo a veselilo až do tmavé filipojakubské noci.

Fotky si můžete prohlédnout  zde  https://kuncicky.rajce.idnes.cz/2018-_30.4._Paleni_carodejnic/

Příspěvek byl publikován v rubrice Stalo se.... Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.