Mikulášská nadílka 6.12. 2018

Rok se s rokem sešel,
Mikuláš k nám přišel.
Máme hodné dětičky,
tak nadělil balíčky.
Čerti měli zase smolíka,
s prázdnou šli zpět do peklíka.

Tento rok opět  do naší hasičárny zavítal Mikuláš  s andělem a samozřejmě s  bohatou  nadílkou pro hodné děti.  Tentokráte si vzal posilu v podobě dvou zlobivých a strašidelných čertů, kteří se chystali odnést zlobivé děti do pekla. Nakonec se však ukázalo, že tady v Kunčičkách  jsou jen a jen hodné děti, takže nikoho naštěstí neodnesli a počáteční strach, který šel ruku v ruce s pár slzičkami vystřídala převeliká radost z bohatého balíčku.  A o to nám tady jde především, dělat radost dětem.  Hasiči SDH Kunčičky Vám přejí pokojné Vánoce a svátky.

Jako i každý rok byla účast velice hojná a fotky si můžete prohlédnout na https://www.facebook.com/SDH-Kun%C4%8Di%C4%8Dky-1814553442201315/

Příspěvek byl publikován v rubrice Stalo se.... Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.