Mikulášská nadílka 6. 12. 2019

Do naší hasičárny zavítali dva strašidelní čerti👿👹👺😈,kteří se rozhodli zlobivé děti uvařit v kotli pekelném🔥🔥🔥a to byl vskutku dechberoucí a nečekaný zážitek nejen pro děti…Ty, jenž dokázaly projít strastiplnou uličkou a vyhnout se ďábelským pařátům, pak čekal hovíc si pohodlně v křesílku Mikuláš🎅🏻se dvěmi krásnými čistými dušemi – anděly nebeskými⭐️😇✨Čertům nezbývalo nic jiného než smutně přihlížet na natěšené děti, které pod vidinou bohaté nadílky a pytle plyšových hraček, odrecitovaly a zazpívaly naučené texty a pustily se s jiskričkami v očích do rozbalování sladkého překvapení🍭🍫🥜🍪🥨🍏🍊. Nakonec se vše vysvětlilo a v kotlíku zavřela voda na párky🌭🌭🌭, které pak spokojeně spapaly děti unavené pod tíhou zážitků kouzelného večera. Všem zúčastněným a hlavně organizátorům patří velké díky.

Příspěvek byl publikován v rubrice O nás, Stalo se.... Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.